Apartmány ve Stobreč

Potřebujete ubytování ve Stobreč ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů ve Stobreč. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů ve Stobreč má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Giussepe StarStarStar

Foto: Apartment Giussepe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Stobreč in the Split-Dalmatia County region, Apartment Giussepe has a garden. This apartment features barbecue facilities as well as free WiFi. The apartment is composed of a living room with dining area, a fully equipped kitchen and 1 bathroom.


2. LCT Apartment Sun 

Foto: LCT Apartment Sun
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Set in Stobreč, LCT Apartment Sun offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and an oven.


3. Apartment Ema 

Foto: Apartment Ema
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartment Ema is set in Stobreč and offers free bikes. The accommodation features free WiFi. This air-conditioned apartment has 2 bedrooms, a satellite flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob64 - 75 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: