Ubytování ve Stobreč

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Stobreč. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Stobreč, kde najdeme města Žrnovnica, Podstrana, Srinjine, Solin a Seget Vranjica.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Apartment Giussepe StarStarStar

Foto: Apartment Giussepe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Stobreč in the Split-Dalmatia County region, Apartment Giussepe has a garden. This apartment features barbecue facilities as well as free WiFi. The apartment is composed of a living room with dining area, a fully equipped kitchen and 1 bathroom.


2. Apartment Ceco 

Foto: Apartment Ceco
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


4. Bonavia Seaview Holiday Home StarStarStarStar

Foto: Bonavia Seaview Holiday Home
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Offering panoramic views of the surrounding mountains and the sea, Bonavia Seaview Holiday Home is located in Stobreč, a 20-minute drive from Split.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob129 - 159 EUR za noc

5. Holiday Home Zrnovnica 06 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Zrnovnica 06
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Stobreč, Holiday Home Zrnovnica 06 provides a private pool. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. The holiday home comes with a TV. The kitchen features a dishwasher and a microwave, as well as coffee machine.


6. LCT Apartment Sun 

Foto: LCT Apartment Sun
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Set in Stobreč, LCT Apartment Sun offers accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a balcony. The apartment includes 2 bedrooms and a kitchen with a dishwasher and an oven.


7. Apartment Ema 

Foto: Apartment Ema
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Apartment Ema is set in Stobreč and offers free bikes. The accommodation features free WiFi. This air-conditioned apartment has 2 bedrooms, a satellite flat-screen TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob64 - 75 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: